درخواست های ارتباط
جستجو
لیست دوستان من
صندوق پیام
همه را دیدم
 • در حال دریافت لیست پیام ها
صندوق پیام
رویدادها
همه را دیدم
 • در حال دریافت لیست رویدادها
همه رویدادهای من
تخفیف های وب سایت
همه تخفیف ها

عضویت در

کانال تلگرام

توسینسو

اطلاعات مطلب
مدرس/نویسنده
پویان عارف پور
امتیاز: 209265
رتبه:4
611
256
28
1198
پویان عارف پور ، از بنیانگذاران وبسایت توسینسو ، مهندس الکترونیک ، گرافیست و نقاش حرفه ای ، سابقه برگزاری چندین نمایشگاه طراحی و نقاشی و شرکت در حراجیهای آثار هنری در خارج از کشور ، دارای مدرک MCSE از شرکت مایکروسافت ، تخصص در حوزه Photoshop ، After Effects ، Corel ، Premiere دارای مدرک Security از مایکروسافت ، مدرس دوره CSCU , ICDL. سرپرست اسبق واحد انفورماتیک مرکز بهداشت جنوب تهران ، سرگروه تیم مهندسی آی تی دانشگاه علوم پزشکی تهران ، مدرس کسب درآمد اینترنتی در آریاگسترنت ، مدرس دوره Network+ در دانشگاه علوم پزشکی تهران ، دارنده مدرک بازارهای مالی Forex از موسسه Emoney. پروفایل کاربر

ویدیوهای پیشنهادی

آموزش دوست یابی اینترنتی سالم قسمت 3 : استفاده از شرایط

تاریخ 4 ماه قبل
نظرات 0
بازدیدها 119
هوا چطوره ؟

 • از روشهای قدیمی اما کاربردی باز کردن سر صحبت، حرف زدن راجع به آب و هواست و یک بار دیگه بر این دو نکته تاکید می کنم و از قسمتهای بعد دیگه یادآوری نمی کنم که حتما با سلام شروع کنین و حتما چند جمله بعدیتونو آماده کنین.

صحبت از شرایط

 • در دیدار حضوری فرقی نمی کند در یک تور بازدید از بیابون بی آب و علف باشید یا یک مهمانی شلوغ و پرسروصدا، هر چیزی که بصورت پررنگی در محیط هست می تواند برای شروع صحبت مناسب باشد. باز هم بهتر است در شخص مقابل کمی دقت کنید مثلا اگر هوا سرد است و او یقه لباسش را بالا داده معمولا کافیست جلو بروید و بگویید "هوا چقدر سرده!" و در صورت دریافت لبخند و یا تایید می توانید ادامه دهید.

 • از سایر مثالهایی که می تونه جزو شرایط قرار بگیره می تونم به سروصدای زیاد، سکوت، منظره زیبا، آسمان پاک و آبی، جمعیت زیاد، خوراکیهای خوشمزه و...

 • اگر موضوع در شبکه اجتماعی است می توانید به محل اقامت طرف مقابل فکر کنید و صحبت را از آب و هوای آن منطقه شروع کنید و یا اگر بی خبر هستید بپرسید آب و هوای آن منطقه چطور هست و یا اگر تصویری از خود گذاشته اند از منظره اطراف، مکان عکس، و خوشحالی و ناراحتی شخص در عکس بپرسید.

 • همچنین در پیام رسانها و شبکه های اجتماعی که آخرین زمان حضور فرد را نشان می دهد می توان پرسید "دو روز نبودید نگران شدم خواستم جویای احوال بشم" معمولا اگر پاسخی همراه آیکون لبخند دریافت کنید نشانه خوبی هست و بهتر هست بحث را ادامه دهید و لازم هم نیست مبحث حصور و غیاب را ادامه بدید و یادتان باشد اگر بحث علاقه هست بهتر هست به نوعی اشاره کنید مثلا "من هر روز به پیج شما سر می زنم ببینم نوشته تازه ای گذاشته اید یا نه ؟" و از آنجایی که معمولا از شما آزمون بعمل می آید برای مثال پرسیده می شود کدام نوشته هایش را خوانده اید و یا کدام نوشته اش را بیشتر دوست دارید و چرا؟ (با رسم شکل توضیح دهید – 10 نمره) بهتر است در ذهنتان جواب بعدی را آماده داشته باشید که باز هم تاکید می کنم دروغ بکار نبرید.

 • از سایر مواردی که الان به ذهنم می رسد می توان به تصویر جدید (اعم از پروفایل و تایم لاین)، علت ناراحتی یا خوشحالی در پست اخیر، اشاره کرد.

 • نکته مهم : اینکه هر روز بپرسید "سلام خوبی؟" بدون ادامه صحبت، از بدترین شیوه های ممکن شروع و یا نشان دادن توجه است. حداقل در این کار کمی نوآوری داشته باشید.

ردیف عنوان
1 آموزش دوست یابی اینترنتی سالم قسمت 1 : مقدمه
2 آموزش دوست یابی اینترنتی سالم قسمت 2 : شروع با عبارات مثبت
3 آموزش دوست یابی اینترنتی سالم قسمت 3 : استفاده از شرایط
4 آموزش دوست یابی اینترنتی سالم قسمت 4 : استفاده از ابزار و مهارت
5 آموزش دوست یابی اینترنتی سالم قسمت 5 : تاریخها و مناسبتها
6 آموزش دوست یابی اینترنتی سالم قسمت 6 : روشهای ترکیبی
7 آموزش دوست یابی اینترنتی سالم قسمت 7 : نکات
دوره مجموعه کل دوره
مطالب مرتبط

در حال دریافت اطلاعات

نظرات
هیچ نظری ارسال نشده است

  برای ارسال نظر ابتدا به سایت وارد شوید