در توسینسو تدریس کنید

و

با دانش خود درآمد کسب کنید

پویان عارف پور

چرا در مورد مناطقی که همیشه تخلف هست اقدامی نمیشه ؟ نظر شما چیه؟

داشتم مطلب جناب مهندس رسولیان رو میخوندم و در متن به جایی اشاره شده بود که خفت گیری زیاد صورت میگیره . چندوقت پیش هم مشابه این مطلب رو آقای پزشکیان نوشته بودند که لینکش رو ندارم متاسفانه و برام سواله وقتی جایی اینطور تابلو هست و خلافکارها حضور دائمی دارند چرا اقدامی انجام نمیشه مثلا گشت پلیس بیشتر اونطرفها تردد نمیکنه ؟ یا از این اتاقکهای نیرو انتظامی نمیذارن؟

تا جایی که به تجربه متوجه شدم از پرسنل سازمانها مختلف منجمله نیروی انتظامی هم در سایت توسینسو عضو هستند و از دوستان میخوام هم اگر پیشنهادی در این مورد دارن مطرح کنن و هم اگر چنین محله هایی میشناسن مثلا نقاطی که همیشه پاتوق خفت گیرها ، معتادها و مانند اینها هست اینجا بنویسن ، کسی نمیدونه شاید یک فرد مسئولی در اون منطقه دید و رسیدگی شد. به هر حال باز شدن دری از صد در هم غنیمته.

لذت یادگیری با توسینسو
به عنوان شخصی که مدت هاست از سایت توسینسو استفاده می کنم باید بگم که واقعاً یکی از بهترین مرجع ها برای ارتقاء دانش شخصی هست. دوره های سایت، راهکارها و مطالب، همگی عالی هستند.

سلام پویان جان

مطلبی که نوشته بودم تحت عنوان جلوگیری از بروز یک دعوای خیابانی و امثالهم

جوابی ک مهندس نصیری داد گفت :اگر ارازل باشن که بهتر کشته شن امنیت بهتر میشه

جوابی ک من شنیدم از یکی از این گشتا(یگان امداد) گفتن بخاطر حقوق ناچیز جونمونو ب خطر نمیندازیم

ولی چون بحثه میخوام باز و شفاف بگم هرچی که هست :

من تکنیکا و سلاح هایی که به یگان امدادا و نیرو های گشتی داده میشه رو دیدم ، تکنیکای عالی ای هستش ولی اینکه چرا استفاده نمیکنن رو واقعا نمیفهمم

ولی روز 21 بهمن در یکی از تقاطع های مرکز شهر اراک یه درگیری 8 نفره اتفاع افتاد و بعد یکی دو دیقه دیدم 12 تا پلیس با شوکر ریختن دور اینا ..

خب واقعا برام سوال شد که چرا قبلا که نکته ای نوشته بودم درباره حمله با قمه دقیقا یکم اونور تر تقاطع مرکز شهر پلیس نیامد

چرا؟ خب معلومه روزایی که خیلی مهمه و اینا همش پر نیروعه حتی گشتایی که لای بوته های توی خیابونو چک میکردن که بمب نباشه (22 بهمن ) ولی چرا واقعا به امنیت مردم اهمیت نمیدن و زهر چشم نمیگیرن از خلافکارا واقعا از کم کاری خودشونه و ارزش نداشتن مردم

موقع شورش های آبان سال پیش مردمی که ریختن بیرون ، فردا توی حوزه بسیج ما 120 نفر نظامی با باتوم و تونفا اوردن بجون مردم ... ببینید معلومه نیرو هست ولی مردم مهم نیستن و استفاده از نیرو ها فقط برای منافع خاصه

یکی از خیابونای اصلی اراک ملکه و یکی از کوچه هایی که به ملک میخوره به اسم حکمت سر درش محل جمع بچه لاتاس که واقعا پسر جرأت نمیکنه از اونجا رد شه چ برسه ب دختر ولی گشت هر 1 ساعت میاد میگه متفرق شید و میره دوباره جمع میشن .. خب اونا میگن ما کارمونو کردیم ولی ایا مفید بوده ؟

همین و تمام!

Knowing is not enough , we must apply. Willing is not enough we must do . ~Bruce lee

اینو درست گفتین و بدون تعارف همینطوره متاسفانه نزدیک روزهایی که امنیت برای بعضیا خیلی مهمتر از روزهای دیگه هست (برای مردم عادی امنیت هر روز مهمه) خیلی خوب نیروهای انتظامی فعال میشن و با مردم رهگذر مهربونن ولی روزای دیگه بیشتر از اینکه خلافکارها رو بترسونن مردم عادی رو بازرسی می کنن و دخترای بی دفاع رو میندازن توی ون میبرن این واقعا تهوع آوره.

امیدوارم یه مسئول ایرانی پیدا بشه به این وضعیت رسیدگی کنه و بجای وقت و نیرو گذاشتن برای ترسوندن مردم بی آزار ، نیروهاشون رو برای جمع آوری اراذل اوباش بسیج کنن.

شنوندگان عزیز توجه فرمایید... شنوندگان عزیز توجه فرمایید... ایران...

یافتم مطلبش رو چگونه از بروز یک دعوای خیابانی جلوگیری کنیم ! تجربه ای از یک دعوای گروهی

شنوندگان عزیز توجه فرمایید... شنوندگان عزیز توجه فرمایید... ایران...
پاسخ شما
برای ارسال پاسخ خود وارد شوید.
از سرتاسر توسینسو
تنظیمات حریم خصوصی
تائید صرفنظر

تو می تونی بهترین نتیجه رو تضمینی با بهترین های ایران بدست بیاری ، پس مقایسه کن و بعد خرید کن : فقط توی جشنواره پاییزه می تونی امروز ارزونتر از فردا خرید کنی ....